חנויות בהן ניתן לרכוש נטורל קייקס

שאלות נפוצות

 

 
ע"מ להקל על ציבור הגולשים את הגלישה באתר, הבאנו לפניכם מספר שאלות נפוצות שרוב הגולשים נתקלים בהן. כ"כ רשימת מושגים המאפשרת לכל אדם להבין את הביטויים המופיעים באתר.
 גלישה וקניה מהנה.
 
איך נרשמים?
מוצרי מזון דרך האינטרנט?
למי מוצרים אלו טובים?
כיצד כדאי לי לבצע את הקנייה?
האם קיימות אפשרויות אחרות לתשלום?
איזה הכשרים יש למוצרים?
במה מוצרי מאפה אלו שונים ממוצרי מאפה אחרים?
מה זה אריזה מבוקרת?
האם נתוני המייל שלי מועברים לגורמים אחרים?
איך אני מקבל את המוצרים?
מה קורה אם המוצרים שקיבלתי פגומים?
כיצד מצטרפים למועדון הלקוחות?
מה נותן לי מועדון הלקוחות? 
אני לא מבין די הרבה מבמושגים הכתובים
 
 
 
 
 
החלטתם שאתם מעוניינים לרכוש מוצר באתר נטורל קייקס  או סתם לקבל עידכונים על מבצעים דרך המייל, פשוט מאוד לחצו על כפתור הרשמה בכניסה למערכת. עם לחיצתכם על הרשמה יופיע חלון אזהרה כי הנכם עומדים להציג דפים באמצעות חיבור מאובטח, יש ללחוץ על אישור. לאחר מכן יופיע לפניכם דף "הרשמה מאובטחת" לאתר. יש למלא את כל שדות החובה אשר לידם מופיעה נקודה אדומה, אנו נשמח אם תמלאו גם את הרובריקות ללא הנקודה האדומה, וזאת לצרכינו הסטטיסטים. עם סיום מילוי הטופס יש ללחוץ על הרשם בבקשה. מיד לאחר לחיצה על כפתור זה, יופיע דף המודה על הרשמתכם ואשר מכיל את כל הפרטים אשר הוכנסו לדף הרישום. בסיום הרישום ניתן לחזור לאתר ע"י לחיצה על הכפתור בתחתית הדף, חזור לאתר. במקביל לרישום ישלח למייל אותו הזנתם, מייל המאשר את הרישום עם כל הפרטים כפי שהוזנו.
 
 
 
כן, אין שום בעיה, מוצרינו אינם זקוקים לקירור, כך שהאספקה דרך חברות השילוח איתם אנו עובדים, מאפשרת משלוח של חבילות המכילות מוצרי מזון, ללא אמצעי קירור.
 
האם ניתן לרכוש מוצרים אלו ישירות או בחנויות הקשורות לנטורל קייקס?
 
בוודאי, ניתן לרכוש את כל המוצרים בחנות המפעל ברחוב גיסין 65, קרית אריה, פתח תקוה. כאן המקום לציין כי המוצרים יותר זולים במידה ומגיעים לחנות המפעל. כמו כן, ניתן לרכוש את המוצרים ברשימת החנויות המופיעה בראש העמוד, מסומנת בצהוב.
 
 
לכולם. לאנשים המעוניינים לאכול מוצרי מאפה בריאים , לחולי צליאק, לאנשים הרגישים לגלוטן או כאלה שבוחרים להימנע מגלוטן.
 
 
 
ע"מ לחסוך את עלויות המשלוח כדאי ומומלץ לרכז את הקניות, ולא להזמין בכל פעם מעט מוצרים. חיי המדף של מוצרינו מספיק ארוכים כדי להחזיק מעמד עד להזמנה הבאה.
 
 
האם קיימות אפשרויות אחרות לתשלום?
 
הוספנו את האפשרות לשלם ללא מסירת פרטי כרטיס האשראי דרך האינטרנט, אלא באמצעות ביצוע ההזמנה דרך אתר האינטרנט והתקשרות למשרדנו לצורך מסירת פרטי כרטיס האשראי. כ"כ לאלו שאין להם כרטיס אשראי אנו מאפשרים ביצוע ההזמנה דרך אתר האינטרנט והשלמת הקניה באמצעות התקשרות למשרדנו, ומשלוח התשלום באמצעות צ'ק למוטב בלבד, לפקודת נטורל קייקס. עם קבלת התשלום ופרעונו, תשלח ההזמנה לכתובת אותה ציינתם בהזמנה.
 
 
 
חברתנו מחזיקה בשני הכשרים, חוג חתם סופר בני ברק, ורבנות פתח תקוה.
 
 
 
מוצרי המאפה אותם אנו מייצרים נבדלים מכל מוצרי המאפה המוכרים כיום בשוק, ייחודם בא לידי ביטוי בריכוז תכונות ורכיבים בריאים ביותר בכל מוצר, דבר שעד היום ניתן היה למצוא תכונה אחת או שתיים בכל מוצר בסך הכל.
 
ריכוז תכונות אלו במוצרים, הופכים אותם למוצרי המאפה הבריאים, הטובים ביותר. (הסדרה המשווקת כרגע באינטרנט מכילה סוכר וכולסטרול).
א. ללא גלוטן.
ב. ללא חומצות טראנס.
ג. ללא לקטוז.
ד. ללא כולסטרול
ה. ללא חומר משמר.
ו. ללא צבעי מאכל. 
ז.  עשירים בסיבים תזונתיים.
ח.  עשירים בחלבונים.
ט. בחלקם קיימת תוספת של אומגה 3
 
 
 

 

ע"מ לשמור על חיי מדף ארוכים יותר, (שימוש בחומרים משמרים נעשה בעוגות הבחושות והלחם בלבד), אנו אורזים את רוב מוצרינו באמצעות מכונה, אשר מוציאה את החמצן מהאריזה, ומכניסה במקום גזים שתפקידם לשמור על המוצר ולהאריך את חיי המדף שלו. תוך כדי הכנסת הגזים נאטמת האריזה באמצעות רדיד שקוף.

מומלץ לאחר פתיחת האריזה, להעביר את המוצר לאריזה אטומה.  


 
לא, חד משמעית לא. כתובת המייל שלך נשארת אצלנו ולא מועברת לאף גורם אחר.
 
 
 
חברתנו התקשרה עם חברת שילוח לצורך שינוע החבילות ממפעלנו לבתי הלקוחות. לאחר ביצוע ההזמנה באתר, יועבר מייל לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם עם פרטי ההזמנה וכן מספר למעקב אחרי החבילה. לעיתים קורה כי מספר המעקב שונה ועל כך תקבלו הודעה במייל. את המספר למעקב יש להקיש במקום המיועד לכך בצד שמאל של האתר מתחת להרשמה במעקב משלוחים. לאחר הזנת המספר לחצו לחיצה על בצע. מייד תקבלו את סטטוס החבילה בדף חברת השילוח.
זמן ההספקה מרגע קבלת ההזמנה במפעל, ועד קבלתו בבית הלקוח הינו חמישה ימי עבודה. לאחר תום תקופת ההרצה, זמן האספקה יתקצר למקסימום שלושה ימים. 
 
כ"כ נוספה האפשרות לאסוף את החבילה במפעל, וזאת ללא תשלום דמי משלוח. 
 
 
במקרה כזה יש להעביר אלינו מייל לכתובת quality@naturalcakes.co.il , עם פירוט הבעיה, תאריך קבלת הסחורה, מספר ההזמנה אשר מצויין על טופס חברת השילוח וכן על קופסת הקרטון ומספר טלפון ליצירת קשר. מייד עם קבלת התלונה נציג חברתנו יצור איתכם קשר לטיפול מיידי. 
 
 
 
פשוט וקל, מכניסים את כתובת הדואר האלקטרוני במקום המיועד לכך בצד ימין למטה, ולוחצים הוסף.  במידה וברצונך להסיר את חברותך, מכניסים שוב את כתובת הדואר האלקטרוני במיקום המיועד לכך בצד ימין למטה, ולוחצים הסר, ע"י כך תוסרו מרשימת החברים במועדון.
 
 
מועדון הלקוחות מאפשר לך להנות ממבצעים אשר אנו עושים מעת לעת, רצוי וכדאי מאוד להיות חבר במועדון ולהנות מהטבות משמעותיות הניתנות רק לחברי המועדון.
 
 
 
ע"מ להבין את ההמושגים, הכנו לכם את רשימת המושגים. לחיצה על כפתור רשימת מושגים ומיד תעלה כל רשימת המושגים כולל הסברים. כ"כ כל מושג אשר עם הנחת סמן העכבר עליו הופך לסימן של יד, ניתן ללחוץ ולקבל את ההסבר עבור אותו מושג. 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:

 

שלח
התחברות לחברים

חפשו אותנו:       להזמנות ושרות לקוחות - חייגו: 03-9235276  |  שעות מענה: א-ה - 09:00 עד 17:00 

                  

לייבסיטי - בניית אתרים