קינוחים ללא גלוטן

מי לא אוהב קינוחים ?

כל אחד מאתנו אוהב להתפנק ולהתענג על קינוח בין אם לאחר ארוחה עיקרית ובין אם מדובר בקינוח הנאכל מטעמי פינוק ועינוג.
עד לא מזמן אנשים הנכללים בקטגוריית חולי הצליאק והרגישים לגלוטן היו נמנעים מאכילת קינוחים והיו משירים מבט מקנא ומתסכל באלו שהיו אוכלים ומתענגים על הקינוחים וזאת מאחר שאת הקינוחים נאסר עליהם לאכול בשל הרגישות למרכיב הגלוטן אשר היה ידוע כאחד המרכיבים המצויים הן בעוגות ובעוגיות הן במוצרים העשויים מחיטה ואף בקינוחים המוצעים לנו.

כיום בשל כל המודעות הרבה שקיימת סביב הנושא, רבות הן החברות אשר פועלות ותורמות למען הקהילה הזאת של חולי הצליאק ושל האנשים הרגישים לגלוטן אשר פועלים באינטנסיביות רבה על מנת לפתח ולייצר מגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן כדי שיאפשר גם לאנשים אשר מנועים מאכילת מזונות המכילים גלוטן ליהנות ממזון עשיר, בריא, טעים ואיכותי.

במשך השנים פותחו ויוצרו אלפי מוצרים ללא גלוטן דבר אשר מאפשר שפע וזמינות של מוצרים ללא גלוטן אשר משמשים את מרבית האנשים אשר מעוניינים לאכול מזון ללא גלוטן ואף לאנשים אשר אכילת מזונות המכילים גלוטן מהווה בעבורם פגיעה בבריאותם.
אחד מהמוצרים אשר פותחו לאחרונה הינם קינוחים ללא גלוטן אשר נתפסים כשיא הפיתוח במוצרים ללא גלוטן, דבר אשר מוביל את הרגישים לגלוטן ואת המאובחנים כסובלים מצליאק ליהנות ולהתענג כמו שאר האנשים הרגילים מקינוחים ללא גלוטן עשירים וטעימים.

אחת החברות המובילות בייצור ושיווק מוצרים ללא גלוטן בכלל ושל קינוחים ללא גלוטן בפרט הינה חברת נטורל קייקס, אשר פועלת למענם ולטובתם של האוכלוסייה אשר מנועה מאכילתם של מוצרים המכילים גלוטן.
בנטורל קייקס תוכלו למצוא ולינות משפע וזמינות של מוצרים בהיקף נרחב אשר ישמש את האנשים שבניכם לשוב ולהתחיל ליהנות מאוכל אהוב בטעם נפלא ומוכר.


 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:

 

שלח
התחברות לחברים

חפשו אותנו:       להזמנות ושרות לקוחות - חייגו: 03-9235276  |  שעות מענה: א-ה - 09:00 עד 17:00 

                  

לייבסיטי - בניית אתרים